Terakotová armáda nejen pro obchodní centra

Výstava Terakotová armáda Prvního čínského císaře je v současnosti vystavována v obchodních centrech po celé Evropě.
Stává se tak pro tyto subjekty zajímavým, originálním a neotřelým zpestřením pro návštěvníky a především vhodným komunikačním prvkem s médii. Po uvedení tohoto konceptu se v obchodních centrech strhla nečekaná vlna zájmu médií a příznivých ohlasů. Expozice sklízí úspěchy nejen na poli návštěvnosti centra, ale i mediálního zájmu a celkovém zvýšení povědomí o daném obchodním subjektu. Zákazníci centra navíc oceňují nápaditost tohoto projektu a jeho silnou vzdělávací devizu naučně-populární formou.

 

Nabídka expozice z hlediska produkce

Velmi rádi Vám zpracujeme kompletní nabídku expozice pro Vaše obchodní centrum, její rozsah v rámci finančních možnosti, citlivé architektonické pojetí s ohledem na dostupné prostory, návrh veškerých dekorací a kompletní doprovodný program.

 

Marketingová komunikace? Nezbytné!

Osmý div světa, jak je terakotová armáda obecně nazývána, si zaslouží také vhodnou marketingovou komunikaci. Zpracujeme Vám na míru kompletní a především efektivní strategii marketingové komunikace s vhodnou kombinací a využitím adekvátních komunikačních nástrojů, s výrazným akcentem na PR – vše včetně samotné realizace, návrhu vizuální stránky komunikace a produkce jednotlivých částí komunikace. Díky optimálně nastavené komunikaci se nám společně podaří zaujmout ty cílové skupiny, jejichž oslovení je zpravidla složité a prostřednictvím jiných akcí v obchodním centru téměř nemožné.
Nabídněte osmému divu světa prostory Vašeho obchodního centra a zaujměte neotřelou,výjimečnou a kulturně hodnotnou akcí!

 

Kontaktujte nás:
Hana Navrátilová, +420 724 442 938
hana.navratilova@terakotovaarmada.cz

Napište nám

Copyright © 2014 Všechna práva vyhrazena.